Skip to main content

Avukat Portal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
T.C. Adalet Bakanlığı, UYAP Bilişim Sisteminde yapılan güncellemeler nedeniyle bazı hatalar yaşanmaktadır. Aldığınız hatalara göre yapmanız gereken işlemleri aşağıda bulabilirsiniz;
  • UYAP Avukat Portal Bilgi Sistemine giriş aşamasında [b]Lisans Kontrolü Başarısız[/b] hatası almanız halinde; Google Chrome tarayıcı ile Avukat Portal sayfasının sağ üst kısmında yer alan [b]Sisteme Giriş[/b] --> [b]E-İmza Girişleri[/b] sekmesinde yer alan [b]Yeni UYAP Uygulaması ile Giriş[/b] butonuna tıklayarak uygulamayı yeniden indirmeniz gerekmektedir. İndirilen [b]"UYAPGiris.jnlp"[/b] dosyasını indirmeniz (Sakla olarak bilgisayarınıza kaydetmeniz) ve [b]RUN[/b] butonuna tıklayarak çalıştırmanız gerekmektedir.

  • UYAP Editör ile imzalama yapmak istediğinizde [b]Sertifika Geçerliliği Tamamlanamadı[/b] hatası almanız halinde; Uyap Döküman Editör linkinden güncellenmiş uygulamayı bilgisayarınıza yüklemeniz ve kurulum işlemlerini [b]İLERİ / KUR / SON[/b] butonlarına tıklayarak tamamlamanız gerekmektedir. Sonrasında [b]UYAP Editör[/b] üzerinden imzalama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
    Uyap Toplu Sorgu Yazılımı
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task